Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

oferta serioze dhe e besueshme e kredisë midis private

  • Personi kontaktues: cximenez
  • Telefoni: +33756801981
  • Adresa: ALBANIIE
  • Qyteti: ALBANIE
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 12000
  • Listuar: 12 October 2018 6:47 am
  • Skadon 9750 ditë, 19 orëve
oferta serioze dhe e besueshme e kredisë midis private

Përshkrimi

Përshëndetje Z. / Znj Unë jam Z. Cristian Ximenez special francez i sinqertë, unë jam një drejtor i kredive .J’octroie detare për të gjithë njerëzit të rënda mund të paguani më mbrapa, në qoftë se ju ndiheni në nevojë ose në të holla telashe unë jam i gatshëm një kapital që do të përdoret për të dhënë kredi në afat të shkurtër dhe të gjatë duke filluar nga 1000 € në 900,000 €, mos hezitoni të më kontaktojnë. Unë marr kredi me interes të caktuar dhe një afat të arsyeshëm të ripagimit. Është rreptësisht e ndaluar që njerëzit e pandershëm të përgjigjen dhe unë jam i veçantë dhe marr kredi ndërmjet individëve kështu që unë kam ardhur për t’ju ndihmuar të zgjidhni të gjitha problemet tuaja financiare. Jo serioz nuk përmbahem kam bërë kredi 20 vjet më parë. Kështu që unë ju siguroj për kohën time të mirë. Më kontaktoni me postë: Cximenez0@gmail.com dhe nga whatsapp: +33756801981
Looking forward për të dëgjuar nga ju në mënyrë që të marrë kredi

129 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment