Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta midis individit privat

  • Telefoni: 06458596587
  • Adresa: 25rue paris
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 78000
  • Listuar: 14 August 2018 12:07 am
  • Skadon 9346 ditë, 18 orëve
Oferta midis individit privat

Përshkrimi

 

Oferta midis individit privat

 

Përshëndetje; përshëndes, kam vënë në dispozicion një hua prej 2.000 deri 1.500.000 €, me një normë interesi prej 2% në kushte shumë të thjeshta për të gjithë njerëzit që mund të paguajnë. Unë gjithashtu bëj investime dhe kredi midis llojeve të veçanta. Unë ofroj kreditë afatshkurtra, afatmesme dhe afatgjata felixcryze@gmail.com

432 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment