Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta Kredi mes veçantë

 • Personi kontaktues: olivera
 • Telefoni: 00
 • Telefoni mobil: 00
 • Fax: 00
 • Adresa: 00
 • Qyteti: 00
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 00
 • Adresa www: 00
 • Listuar: 3 September 2013 10:34 am
 • Skadon 8001 ditë, 22 orëve
Oferta Kredi mes veçantë

Përshkrimi

 

Përshëndetje Z. & Mm

Sidomos nëpër botë që unë të tregtisë me një kredi

nga 5000 € në  10 milion € , unë gjithashtu të bëjë vendasit kredi

ndërkombëtarët dhe investimet në kredi të veçanta midis të gjithë

djema . Unë japë kredi për një afat të shkurtër , të mesëm dhe të gjatë . unë e di

shprehitë tuaja dhe transferet e mia janë të siguruar nga një bankë për

transaksionet të sigurt për të gjithë në gjendje të paguajë , me

një normë interesi prej 3% . Unë gjithashtu të japin kredi në Afrikë . Nëse ju jeni

interesuar dërgoni kërkesat tuaja për propozimin tuaj

nga normat dhe pagesat e kësteve do të ndihmojë. falemnderit

coordialement !

Pastaj më kontaktoni në : olivera.lebon@gmail.com

1,646 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Albanian në Facebook