Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta Kredi

  • Telefoni: 00123654789
  • Adresa: apollinairefournier@gmail.com
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Anguilla
  • Kodi postal: 7500
  • Listuar: 29 June 2017 2:20 pm
  • Skadon 9340 ditë, 5 orëve
Oferta Kredi

Përshkrimi

Përshëndetje Z. dhe Znj

Emri im Apollinaire Fournier huadhënës ndërkombëtar që ofron kredi parave të gjithë që kanë nevojë. Me një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi në mes të individëve me kushtet që e bëjnë jetën tuaj më të lehtë. Unë japë kredi afat-gjatë të shkurtër dhe me afat shlyerje të volitshme duke filluar nga 2,000€ në  72.000.000€ me një normë interesi prej 2% në vit. Shërbimet e mia janë: – Financimi – kredi në shtëpi – Kredi për Investime – Auto Kredi – Blerja e kredisë – Kredi personale. Kështu që të ndjehen të lirë të më kontaktoni në çdo kohë jeni të interesuar Email: ………………. apollinairefournier@gmail.com

371 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga apollinaire

Latest items listed by apollinaire »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook