Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  • Personi kontaktues: kosovo
  • Telefoni: 1123456
  • Adresa: rue45
  • Qyteti: kosovo
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 3500
  • Listuar: 19 November 2017 2:44 pm
  • Skadon 9974 ditë, 10 orëve
Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

Përshkrimi

Mirëmëngjesi.

Ne jemi një grup financiar me bazë në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjera …

Deri në fund të vitit 2017, ne kemi vënë në dispozicion të çdo personi të kreditimit të mirë të karakterit ndërmjet individëve për t’ju mbështetur financiarisht në projektet tuaja dhe balancave të fundvitit.

Pra, për financimin tuaj, projektet tuaja, makinën tuaj ose shtëpinë dhe nevojat e tjera të parave, mos u shqetësoni më.

Ne jemi këtu për t’ju mbështetur financiarisht me huatë tona që ne do t’ju japim me një normë vjetore prej 2% dhe në kushte shumë të mira të bazuara në besim.

Nëse jeni të interesuar, ju lutemi na tregoni në mënyrë që ne të mund të angazhojmë me ju procesin e kredisë që nuk do të zgjasë aq mirë që t’i plotësoni kushtet.

 

E-mail: giselmurtz90@gmail.com

 

 

E-mail: giselmurtz90@gmail.com

 

36 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment