Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e shpejte e kredise, serioze midis te vecuarit.

  • Telefoni: 0635455847
  • Fax: 10
  • Adresa: Manca di Sopra
  • Qyteti: Manca di Sopra
  • Country: Italy
  • Kodi postal: 10
  • Adresa www: Via termo
  • Listuar: 25 February 2018 1:36 am
  • Skadon 9489 ditë, 21 orëve
Oferta e shpejte e kredise, serioze midis te vecuarit.

Përshkrimi

Oferta e shpejte e kredise, serioze midis te vecuarit.

 

Përshëndetje, unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të gjatë duke filluar nga 1000 në 500.000 € për të gjithë njerëzit e rëndë që janë në nevojat reale, norma e interesit është 2% në vit. ‘jep kredi Financiare, Pengu, Kredi për Investime, Kredi Auto, Kredi Personale. Jam në dispozicion për të kënaqur klientët e mi brenda një maksimumi prej 3 ditësh nga marrja e formularit të aplikimit. Asnjë person i rëndë nuk përmbahen.

 

E-mail: grimaldifrancesco117@gmail.com

 

WhatsApp : (+229) 95825781

323 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga grimaldifrancesco117@gmail.com

Latest items listed by grimaldifrancesco117@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga grimaldifrancesco117@gmail.com

Latest items listed by grimaldifrancesco117@gmail.com »

Albanian në Facebook