Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e shpejtë e kredisë individuale

  • Personi kontaktues: cximenez
  • Telefoni: 0756543409
  • Adresa: rue de Shkodër
  • Qyteti: Shkodër
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 7000
  • Listuar: 10 October 2018 7:01 am
  • Skadon 9773 ditë, 11 orëve
Oferta e shpejtë e kredisë individuale

Përshkrimi

Mirëmëngjes,
 I ofrojnë kredi prej 1000 € deri 2.000.000 € për të gjithë në gjendje të paguajë atë me normë interesi keni një pak 2% shuma .Nous e individëve që ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda të cilët kanë nevojë për bizneset e vogla, investimet personale vetëm 2% interes sipas shumës së kërkuar për të dhënë të pasuksesshme. Ne bëjmë hua lokale dhe kredi ndërkombëtare për njerëzit kudo në botë. Organizata jonë nuk është bankë dhe nuk kërkojmë shumë dokumente. Një kredi e drejtë dhe e ndershme dhe e besueshme. Më kontakto që nga sot dhe më lejoni të di sasinë e parave që doni të jepni. Unë jam i gatshëm për të kënaqur. Pra, nëse është interesante, ju lutem më kontaktoni me email: cximenez0@gmail.com

173 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment