Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e shpejtë dhe e sigurtë e kredisë për KOSOVËn.

  • Personi kontaktues: ELISABETH
  • Telefoni: 4468998765
  • Adresa: RUE34
  • Qyteti: all
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 3500
  • Adresa www: http://albanian.biz/shto/
  • Listuar: 19 October 2017 8:56 am
  • Skadon 9479 ditë, 22 orëve
Oferta e shpejtë dhe e sigurtë e kredisë për KOSOVËn.

Përshkrimi

Oferta e kredisë në një mëngë.

Hi.

Ne jemi një grup biznesmenësh të mëdhenj, të cilët u ulëm për të vënë në dispozicion të individëve të rënda individë në mes të ndonjë lloji të veçantë, vetëm për t’ju ndihmuar të arrini projektet dhe financimet tuaja.

Me një normë interesi prej 2% në vit, ju premtojmë kushte shumë të mira afariste.

Nëse jeni të interesuar dhe ndiheni serioz, ju lutemi na kontaktoni në adresën e mëposhtme:

E-mail: elisabethpogo90@gmail.com

 

E-mail: elisabethpogo90@gmail.com

 

Nuk ka shikime ende


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment