Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e posaçme e kredisë për vitin 2018

  • Personi kontaktues: caron philippe
  • Telefoni: 999999999
  • Adresa: 4502
  • Qyteti: albania
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 1025
  • Listuar: 26 December 2017 3:09 pm
  • Skadon 9646 ditë, 22 orëve
Oferta e posaçme e kredisë për vitin 2018

Përshkrimi

Përshëndetje,

 

Unë jam CARON Philippe, biznesmen i njohur në Francë dhe Austri në shërbimin e ndihmës financiare dhe falë meje se shumë tregtarë kanë kënaqësinë për këtë fund të viteve. Unë gjithashtu ofroj shërbimet e mia të kredisë me norma interesi prej 2% në vit.

Dhe për të përfituar nga financimi im, ju duhet të jeni një person tretës dhe i rëndë.

   Nëse keni nevojë për shërbimet e mia,

Pajtohem t’ju jap ndonjë shumë që do t’ju duhet urgjentisht.

 

Më kontakto sot dhe më lër të dimë se sa të holla ju doni të merrni hua për projektet tuaja 2018.

 

Më kontaktoni me e-mail adresën time: caron.philippe390@gmail.com

përzemërsisht

CARON Philippe

162 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga parter.ornella@gmail.com

  • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by parter.ornella@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga parter.ornella@gmail.com

  • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by parter.ornella@gmail.com »

Albanian në Facebook