Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim

  • Personi kontaktues: raimo
  • Telefoni: +22961165680
  • Telefoni mobil: +22961165680
  • Adresa: ROME
  • Qyteti: 50000
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 339
  • Adresa www: raimobrun00@gmail.com
  • Listuar: 29 April 2019 1:20 am
  • Skadon 9526 ditë, 11 orëve
oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim

Përshkrimi

Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave? Nëse për një situatë emergjente

(shpenzimet mjekësore, kostot e zëvendësimit të automjeteve, kostot e riparimit etj.) ose për një projekt më pak jetësor (mundësia për të udhëtuar,

pushime, mundësi për të blerë pasuri të paluajtshme, për të zbuluar a

automjeteve të përdorura të dorës së dytë, etj)

Ne ofrojmë zgjidhje të ndryshme kredie që variojnë nga 5000 euro në

80,000,000 euro (me një normë interesi të ulët prej 2%), për të financuar të gjitha projektet

të cilën e mbani të dashur.

NB: Ju lutemi na jepni shumë shpejt shumën tuaj të kredisë dhe

afatin tuaj të ripagimit të huasë.

Për më shumë informacion kontaktoni direkt me postë:

 
 WhatsApp: +22961165680
 
 Viber : +22961165680 

287 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment