Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim

 • Personi kontaktues: Albania
 • Telefoni: +22961165680
 • Telefoni mobil: +22961165680
 • Fax: oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim
 • Adresa: KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVIDËVE PRIVAT
 • Qyteti: raimobruno00@gmail.com
 • Country: Albania
 • Kodi postal: KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVIDËVE PRIVAT
 • Adresa www: raimobruno00@gmail.com
 • Listuar: 13 October 2018 4:11 am
 • Skadon 9406 ditë, 23 orëve
oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim

Përshkrimi

KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVIDËVE PRIVAT

Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të gjatë duke filluar nga 5000 euro në 50,000,000 euro për të gjithë njerëzit e rëndë që janë në nevojë reale, norma e interesit është 2% në vit. I jap kredi Financiare, Kredi Real Estate, Kredi Investimi, Auto Loan, Kredi Personale. Unë jam i gatshëm të ju jap deri në 50.000.000 euro (euro) gjatë kohëzgjatjes prej 0 në 30 vjet maksimale me një T.A.E.G. me 2% dhe në të gjitha vendet.

Mail: raimobruno00@gmail.com;

 

 WhatsApp: +22961165680

 

Viber +22961165680

253 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment