Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim

  • Telefoni: 0612345677
  • Adresa: Albania
  • Qyteti: Albania
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 372
  • Listuar: 30 November 2018 6:57 am
  • Skadon 9449 ditë, 7 orëve
oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim

Përshkrimi

oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim

 

struktura mikrofinanciare Ne jemi të vendosur mirë, dhe gjatë viteve

vjet kanë zhvilluar një kuptim të thellë të nevojave tuaja dhe

kërkesat individuale.

 

Ne ofrojmë kredi që variojnë nga 1.000 në 5.000.000.000 euro.

 

  Ne japim hua me normë fikse interesi për të gjitha llojet e kredive.

 

    Ju lutemi, nëse jeni të interesuar për shërbimin tonë

Plotësoni formularin e aplikantit dhe dërgojeni tek ne

adresën e emailit më poshtë

 

Emri yt i plotfuqishem: ………………..

Adresa: …………………………..

Shteti: …………………………..

Shuma e huasë: …………………..

Kohëzgjatja e huasë: ………………….

adresa juaj e emailit: …………..

 

Konkludoni marrëveshje me ne nëpërmjet: evexves@gmail.com

276 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment