Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e kredisë midis individit

 • Telefoni: 033678778989
 • Adresa: FRANCE
 • Qyteti: PARIS
 • Country: France
 • Kodi postal: 18675
 • Listuar: 3 December 2017 5:55 pm
 • Skadon 9525 ditë, 23 orëve
Oferta e kredisë midis individit

Përshkrimi

Përshëndetje,

Njoftoni për klientin tim të synuar, adresa e postës elektronike është: 9paulalois@gmail.com

Unë jam një huadhënës privat francez dhe i jap kredi këdo që ka nevojë për financim. Unë gjithashtu bëj investime dhe kredi midis individëve të të gjitha llojeve. Unë ofroj kredi në afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë. Oferta ime është në mes € 5.000 dhe € 950.000 me një normë interesi prej 2.5% dhe pagesa bëhet mujore.

Nëse jeni të interesuar, ju lutem më kontaktoni me anë të formularit të kontaktit ose me e-mail 9paulalois@gmail.com

facebook: 1paulalois

317 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Paul Alois
 • Anëtar prej: 3 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Paul Alois

Latest items listed by Paul Alois »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Paul Alois
 • Anëtar prej: 3 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Paul Alois

Latest items listed by Paul Alois »

Albanian në Facebook