Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

oferta e kredisë midis individit privat

  • Telefoni: +33756812617
  • Adresa: Nis
  • Qyteti: Cetinje
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 6000
  • Listuar: 5 December 2018 6:49 pm
  • Skadon 9831 ditë, 15 orëve
oferta e kredisë midis individit privat

Përshkrimi

Ju po kërkoni një hua për të filluar biznesin tuaj, bëni një projekt, ose keni nevojë për para për të blerë një shtëpi ose makinë, ose për përdorim personal. Unë jam gati të ju jap një kredi prej 5.000 euro duke shkuar në 5.000.000 euro për të gjithë njerëzit e rëndë dhe unë mund të plotësoj kushtet e ofertës sime. Unë nuk kam shumë dokumente të kërkuara, por ju duhet të jeni një person i ndershëm dhe i ndershëm. preteur.dobos@gmail.com

whatsapp:+22965893960

Viber:+33756812617

88 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga preteur.dobos@gmail.com

Latest items listed by preteur.dobos@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook