Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

oferta e kredisë midis individit privat

  • Telefoni: 12345678
  • Adresa: Saranda
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 5003
  • Listuar: 9 August 2018 2:15 am
  • Skadon 9334 ditë, 6 orëve
oferta e kredisë midis individit privat

Përshkrimi

oferta e kredisë midis individit privat

Përshëndetje Zotëri dhe Zonjë,

Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të gjatë, duke filluar nga 2000 në 50,000,000 € për të gjithë njerëzit seriozë që janë në nevojat reale, norma e interesit është 3% në vit. ‘jep kredi Financiare, Pengu, Kredi për Investime, Kredi Auto, Kredi Personale. Unë jam në dispozicion për të kënaqur klientët e mi brenda një maksimumi prej 3 ditësh nga marrja e formularit tuaj të aplikimit. Askush nuk është serioz në lidhje me abstenimin. Email: moricerache@gmail.com

294 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook