Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e kredisë midis individit

  • Personi kontaktues: Oferta e kredisë midis individit
  • Telefoni: 0678451241
  • Adresa: albania
  • Qyteti: albania
  • Country: Chile
  • Kodi postal: 12345
  • Adresa www: http://albanian.biz/shto/
  • Listuar: 12 October 2018 12:48 am
  • Skadon 9750 ditë, 13 orëve
Oferta e kredisë midis individit

Përshkrimi

Përshëndetje Unë jam një operator ekonomik i kombësisë BELGJIKE. Unë jam aksionar në institucionet financiare dhe OJQ-të në Afrikën e Jugut dhe Afrikën Perëndimore. Në vazhdën e krizës financiare që kërcënon ekonomitë bashkëkohore dhe shkallën gjithnjë e më të madhe të papunësisë në vendet tona si rezultat i furnizimit gjithnjë në rënie të ekonomive familjare; Në partneritet me bankierët e mi, vendosa të jap kredi afatshkurtra, afatmesme dhe afatgjata për njerëzit e ndershëm, të cilët, pavarësisht nga kthimi mujor, po luftojnë për të përmbushur nevojat e tyre jetësore. norma e interesit e kredive është shumë e favorshme dhe kushtet e ofertave të kredisë janë shumë të thjeshta dhe kreditë e kërkuara mund të merren brenda një vonese prej 72 orësh nëse gjithçka është mirë. Nëse keni nevojë për para për probleme personale, me ndihmën e siguruesve të mi, unë jam i gatshëm t’ju bëjë një hua të jashtëzakonshme, shuma e të cilave duhet të jetë midis 5000 € dhe 15.000.000 €

ju lutemi bashkohuni me postë: santiagoramonsouto@gmail.com

 

mi whatsapp: +52 1 55-8777-3129

109 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment