Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e kredisë midis individit

 • Telefoni: +33756820662
 • Adresa: 12 rue des banquiers
 • Qyteti: Elbasan
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 3001
 • Listuar: 8 March 2018 12:06 pm
 • Skadon 9556 ditë
Oferta e kredisë midis individit

Përshkrimi

Ju dëshironi që të ketë kredi për të thyer ngërçin që shkaktoi bankat, me refuzimin e kredisë tuaj dosjeve të aplikimit .Ju duan të marrin një kredi për realizimin e projekteve tuaja, ndërmerr aktivitetet tuaja; Ndërtimi i shtëpive tuaja Qira Shtëpi ose Apartament; Blej House Etc …… Kredi – Kursime – Mutual ka një kapital të konsiderueshëm që mund të japë: 100 € …. 1000 € … 10000 € … deri në 7.500.000 € për të gjithë njerëzit që janë në Nevoja financiare ose individët që dëshirojnë të kenë një hua në kohën më të shkurtër. Sa i përket normave të interesit, ajo është midis 1.4% dhe 5% varësisht nga shuma e kërkuar. Për informacione të mëtejshme ju lutemi na kontaktoni.

Email: julebredin@gmail.com

318 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jule bredin
 • Anëtar prej: 23 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga jule bredin

Latest items listed by jule bredin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jule bredin
 • Anëtar prej: 23 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga jule bredin

Latest items listed by jule bredin »

Albanian në Facebook