Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e huasë ndërmjet private.

  • Personi kontaktues: cximenez
  • Telefoni: 0756543409
  • Adresa: kosovo
  • Qyteti: kosovo
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 19
  • Listuar: 12 September 2018 3:46 pm
  • Skadon 9780 ditë, 7 orëve
Oferta e huasë ndërmjet private.

Përshkrimi

Mirëmëngjes për t’ju ndihmuar në zbutjen e problemeve tuaja të ndryshme financiare dhe qëllimet tuaja të ardhmen pa arritur probleme në kontekst, unë i pranishëm te ju një ofertë kredi kredi në (individët, kompanitë, shoqatat) në vështirësi, ose dëshiron një mjet për të rregulluar
disa nga problemet tuaja financiare ose për të krijuar një biznes.
- Zgjedhja e shumës që shkon nga 2.000.00 në 45.000.000.00.
- Zgjedhja e kohëzgjatjes së rimbursimit: maksimumi 40 vjet.
- Tarifa vjetore 2% interes.
Nga kjo pikë ju mund të shkruani ose të më kontaktoni me email nëse jeni të interesuar më kontaktoni në ofertë tim kredisë me email: cximenez0@gmail.com

180 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment