Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e huasë ndërmjet private.

  • Personi kontaktues: cximenez
  • Telefoni: +33756801981
  • Adresa: TIRANE
  • Qyteti: albanie
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 19000
  • Listuar: 1 November 2018 12:41 pm
  • Skadon 9825 ditë, 8 orëve
Oferta e huasë ndërmjet private.

Përshkrimi

Mirëmëngjes në mënyrë që t’ju ndihmoj të zbusni problemet tuaja të ndryshme financiare dhe të përmbushni qëllimet tuaja të ardhshme në një kornizë pa vështirësi, ju prezantoj me ofertë kredie (individë, kompani, shoqata) në vështirësi ose dëshirë një ndihmë për të rregulluar
disa nga problemet tuaja financiare ose për të krijuar një kompani.
- Zgjedhja e shumës që shkon nga 2.000.00 në 45.000.000.00.
- Zgjedhja e kohëzgjatjes së rimbursimit: maksimumi 40 vjet.
- Norma vjetore e rimbursimit 2% interes.
Nga ky këndvështrim, ju lutem shkruani ose më kontaktoni me email nëse jeni i interesuar në ofertën time të kredisë duke më kontaktuar me email: cximenez0@gmail.com

72 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment