Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e huasë ndërmjet private

  • Personi kontaktues: cximenez
  • Telefoni: 0756543409
  • Adresa: 33 RUE TIRANE
  • Qyteti: TIRANE
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 7001
  • Listuar: 10 October 2018 6:56 am
  • Skadon 9748 ditë, 19 orëve
Oferta e huasë ndërmjet private

Përshkrimi

mëngjes i mirë për të ndihmuar të zbutur problemet e tyre të ndryshme financiare dhe për të përmbushur qëllimet e saj për të ardhmen në një kornizë pa vështirësi, unë të paraqesë një ofertë kredi-kredi (individët, kompanitë dhe shoqatat) në vështirësi ose që duan një ndihmë për të rregulluar
disa nga problemet tuaja financiare ose për të krijuar një kompani.
- Zgjedhja e shumës që shkon nga 2.000.00 në 45.000.000.00.
- Zgjedhja e kohëzgjatjes së rimbursimit: maksimumi 40 vjet.
- Norma vjetore e rimbursimit 2% interes.
Nga ky këndvështrim, ju lutem shkruani ose më kontaktoni me email nëse jeni i interesuar në ofertën time të kredisë duke më kontaktuar me email: cximenez0@gmail.com

198 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment