Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

NTP KRONI

 • Personi kontaktues: AGIM
 • Telefoni: 00386 49 685 812
 • Adresa: BLLACE
 • Qyteti: SUHAREKE
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 23000
 • Listuar: 26 November 2013 5:15 pm
 • Skadon 7938 ditë, 14 orëve

Përshkrimi

KEMI FABRIKEN E RECIKLIMIT DHE KERKOJM NJE PARTNER PER BASHKPUNIM DMTH NJE AKSIONAR  PER AVANCIMIN E PRODHIMIT 

1,973 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: kroni
 • Anëtar prej: 26 November 2013

Shpalljet tjera të postuara nga kroni

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by kroni »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: kroni
 • Anëtar prej: 26 November 2013

Shpalljet tjera të postuara nga kroni

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by kroni »

Albanian në Facebook