Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Novo Credit

  • Personi kontaktues: Philippe
  • Telefoni: +33754095733
  • Adresa: 12321
  • Qyteti: Kosovo
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 8401
  • Listuar: 8 January 2018 3:26 pm
  • Skadon 9657 ditë, 7 orëve
Novo Credit

Përshkrimi

Përshëndetje Z. dhe znj

 

Ky mesazh është për individët, të varfrit, ose të gjithë ata

të cilët kanë nevojë për një hua të veçantë për rindërtimin e tyre

jeta. ju jeni duke kërkuar një hua për ose të ringjallni

ose për realizimin e një projekti ose për ju

blej një apartament, por ju jeni ndaluar bankar ose tuaj

dosja u refuzua në bankë. Unë jam një individ privat që jap

kredi që shkojnë nga 4.000€ në 9.000.000€ për këdo që është në gjendje të

respektoni kushtet. Unë nuk jam banka dhe nuk kërkoj

shumë dokumente që ju besojnë, por ju duhet të jeni

një person i ndershëm, i ndershëm, i mençur dhe i besueshëm. Unë jap kredi për të

të gjallë në të gjithë Evropën dhe të gjithë botën (

Franca, Belgjika, Kanadaja, Shqipëria, Zvicra, Kosova, Rumania, Italia, Spanja,

Portugalia …). Norma ime e interesit është 2% në vit. Nëse keni nevojë

paratë për arsye të tjera, mos hezitoni të më kontaktojnë

më shumë informacion. Unë jam në dispozicion për të kënaqur klientët e mi në

maksimumi 3 ditë pas pranimit të formularit tuaj

e kërkesës. Nëse jeni të interesuar, ju lutem më kontaktoni për më shumë

më shumë informacion.

 

email: novo_credit38@yahoo.com

 

Megjithatë, mund të na kontaktoni nga whatsapp në numrin tonë të ardhshëm: +33754095733

220 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga oferta e kredise midis individit privat

Latest items listed by oferta e kredise midis individit privat »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga oferta e kredise midis individit privat

Latest items listed by oferta e kredise midis individit privat »

Albanian në Facebook