Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Novo Credit

Novo Credit

Përshkrimi

Përshëndetje Z. dhe znj

 

Ky mesazh është për individët, të varfrit, ose të gjithë ata

të cilët kanë nevojë për një hua të veçantë për rindërtimin e tyre

jeta. ju jeni duke kërkuar një hua për ose të ringjallni

ose për realizimin e një projekti ose për ju

blej një apartament, por ju jeni ndaluar bankar ose tuaj

dosja u refuzua në bankë. Unë jam një individ privat që jap

kredi që shkojnë nga 4.000€ në 9.000.000€ për këdo që është në gjendje të

respektoni kushtet. Unë nuk jam banka dhe nuk kërkoj

shumë dokumente që ju besojnë, por ju duhet të jeni

një person i ndershëm, i ndershëm, i mençur dhe i besueshëm. Unë jap kredi për të

të gjallë në të gjithë Evropën dhe të gjithë botën (

Franca, Belgjika, Kanadaja, Shqipëria, Zvicra, Kosova, Rumania, Italia, Spanja,

Portugalia …). Norma ime e interesit është 2% në vit. Nëse keni nevojë

paratë për arsye të tjera, mos hezitoni të më kontaktojnë

më shumë informacion. Unë jam në dispozicion për të kënaqur klientët e mi në

maksimumi 3 ditë pas pranimit të formularit tuaj

e kërkesës. Nëse jeni të interesuar, ju lutem më kontaktoni për më shumë

më shumë informacion.

 

email: novo_credit38@yahoo.com

 

Megjithatë, mund të na kontaktoni nga whatsapp në numrin tonë të ardhshëm: +33754095733

 

Ju mund të na kontaktoni në faqen tonë në Facebook klikoni në lidhjet e mëposhtme: https://www.facebook.com/Novo-Cr%C3%A9dit-338031730005837/?modal=admin_todo_tour

239 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga oferta e kredise midis individit privat

Latest items listed by oferta e kredise midis individit privat »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga oferta e kredise midis individit privat

Latest items listed by oferta e kredise midis individit privat »

Albanian në Facebook