Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Nota Center

 • Personi kontaktues: Faton Sylejmani
 • Telefoni: +377 44 766-666
 • Telefoni mobil: +377 44 599-999
 • Fax: +381 (0)280 322-566
 • Adresa: Madeleine Albright p.n
 • Qyteti: Gjilan
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 60000
 • Adresa www: http://notabrillant.com
 • Listuar: 11 June 2011 3:03 pm
 • Skadon 6817 ditë, 21 orëve
Nota Center

Përshkrimi

NOTAbrillant është kompani e regjistruar e cila është formuar në vitin 1968. Ne jemi lider në Kosovë dhe profesional për tekstil shtëpiak. Perdet, tepihët, tepisonat dhe mbulesat janë artikujt tanë kryesorë të cilat janë edhe sipas standardeve ndërkombëtare. Ne kemi gjithashtu disa ekskluzivitete si për shembull brendin numër një në botë të perdeve “brillant” etj. Importojmë tepih nga gjashtë shtete të botës.

5,679 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Albanian në Facebook