Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Një ndihmë për projektet tuaja

  • Personi kontaktues: alexis fresne
  • Telefoni: +33756914796
  • Adresa: Krujë
  • Qyteti: Krujë
  • Country: Albania
  • Kodi postal: kruje
  • Listuar: 2 December 2019 11:41 am
  • Skadon 9095 ditë, 7 orëve
Një ndihmë për projektet tuaja

Përshkrimi

Se keni pasur vonesa të shpjegueshme në pagesa, një borxh të tepruar, një divorc ose një humbje të punës ose të tjerët. Ju mund të keni një shans të dytë me kredi të veçantë. Kushtet e kredisë sime janë të thjeshta dhe të përcaktuara mirë. Unë nuk marr regjistrime të reja ose shpenzime noteriale. Kredia ime fillon nga 2,000 në 9,000,000 € dhe maturimet do të përcaktohen në bazë të buxhetit tuaj mujor. Nëse keni projekte për të bërë ose nëse keni vështirësi financiare, mund të kontaktoni me.demeyereghislain@gmail.com

317 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment