Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

nevojë për një kredi të shpejtë të holla?

  • Personi kontaktues: Jasmina
  • Telefoni: 0620202020
  • Adresa: y 3
  • Qyteti: Albania
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 21000
  • Listuar: 3 September 2018 10:05 am
  • Skadon 9736 ditë, 22 orëve
nevojë për një kredi të shpejtë të holla?

Përshkrimi

Keni nevojë për një hua të shpejtë? Nëse është për një emergjencë

(shpenzimet mjekësore, kostot e zëvendësimit të automjeteve,

riparim, etj.) ose për një projekt më pak jetësor (mundësia për të udhëtuar, pushime, mundësi për të blerë pasuri të paluajtshme, zbulimi i automjeteve të përdorura etj)

Ne ju ofrojmë zgjidhje të ndryshme nga kredia prej 4,000 euro deri në 8,000,000 euro (me një normë të ulët prej 3%), për të financuar të gjitha projektet që keni në zemër.

NB: Ju lutemi na jepni shumë shpejt shumën tuaj të kredisë dhe

afati i ripagimit të kredisë.

 

Email: …. marijalubomir@gmail.com

118 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment