Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Nevojë për financim për të paguar borxhet

  • Personi kontaktues: cximenez
  • Telefoni: +33756801981
  • Adresa: ALBANIIE
  • Qyteti: ALBANIE
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 12000
  • Listuar: 12 October 2018 6:49 am
  • Skadon 9750 ditë, 19 orëve

Përshkrimi

Unë jam një financim individual për të gjithë njerëzit në nevojë në afat të gjatë dhe në afat të shkurtër, me një normë interesi prej 2%. Duhet të jeni 18 vjeç dhe unë kam një punë që do t’ju lejojë të paguani programet siç duhet. Financat e mia përqafojnë të gjitha fushat e jetës (blerja e një shtëpie, makina) duhet të financohen për të paguar borxhet, faturat ose të fillojnë biznesin e tyre. Më kontakto për më shumë informacion.
Për informacione të mëtejshme me e-mail: Cximenez0@gmail.com dhe whatsapp: +33756801981

203 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment