Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Nevoja Financiare

 • Personi kontaktues: olivera
 • Telefoni: 00
 • Telefoni mobil: 00
 • Fax: 00
 • Adresa: 00
 • Qyteti: 00
 • Country: Algeria
 • Kodi postal: 000
 • Adresa www: 00
 • Listuar: 11 July 2013 5:17 pm
 • Skadon 7919 ditë, 22 orëve
Nevoja Financiare

Përshkrimi

 

Të dashur miq,

Unë jam një bankier me profesion dhe aktualisht mban pozitën e

Drejtori i Auditimit dhe Kontabilitetit njësi të bankës.

Në mënyrë që të ndihmojë miq në botë, unë japin kredi në mes të

individët.

Kredi im është për të burimeve dikush me nevoja financiare.

Unë japë kredi variojnë nga 5.000 € për 1.500.000 € individët:

* Drejtor i kompanisë, e korporatave, projektet dhe OJQ-të

* Shopkeepers dhe tregtarët mos hezitoni për një çast të vetëm gjakun tim

Interesi ndryshon sipas radhës, kështu që termi ime është e shkurtër, të mesme

dhe të gjatë.

ju falënderoj përzemërsisht

email: olivera.lebon@gmail.com

1,590 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Albanian në Facebook