Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

në vëmendjen tuaj është e vërtetë

  • Telefoni: 254862358
  • Adresa: vlore
  • Qyteti: vlore
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 4752
  • Listuar: 8 September 2018 1:00 pm
  • Skadon 9624 ditë, 16 orëve
në vëmendjen tuaj është e vërtetë
në vëmendjen tuaj është e vërtetë - Fotografi1

Përshkrimi

Unë vërtetë do të doja të ndajnë përvojën time për të gjithë ata që janë në kërkim për ndihmë financiare, si mua edhe ka ende disa ditë. 

nuk janë të këtë disa muaj isha me të vërtetë në borxh dhe e gjeta veten në rrugë me familjen time të vogël si rezultat i problemeve të shumta që kanë ndodhur në jetën time.Megjithatë, unë kam qenë me fat të mjaftueshme për të gjetur një njeri bujar i madh i mirësisë, i cili më dha një kredi prej 50000 Euro në më pak se 48 orë që lejohet mua për të rifilluar një jetë të re dhe unë dua të vërtetë e falënderoj atë për të gjitha veprat e tij. Kështu që unë vendosur për të ndarë këtë ngjarje me vëllezërit dhe motrat e mia, kështu që të gjithë mund të kenë mundësi për të rifilluar një jetë të re. 

miq të dashur, ju lutem mos hezitoni të kontaktoni me këtë z. në rast nevoje, dhe unë dua të ju them se ju do të keni kënaqësi pasi në sajë të këtij njeriu sot unë jetoj shumë mirë me familjen time,

Unë ju lë saj kontaktoni:        creditservicio40@gmail.com

creditservicio40@gmail.com>

 

231 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga CREDITSERVICIO40@GMAIL.COM

Latest items listed by CREDITSERVICIO40@GMAIL.COM »

Albanian në Facebook