Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ne ofrojmë të gjitha llojet e kredi me 2% Norma e Interesit

  • Telefoni: 35558122555
  • Adresa: Rruga e Elbasanit No. 17 Tirana, ALBANIA
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 3641
  • Listuar: 8 September 2014 11:19 pm
  • Skadon 8250 ditë, 5 orëve
Ne ofrojmë të gjitha llojet e kredi me 2% Norma e Interesit

Përshkrimi

Garantuar 2% të ofrojë kredi 

 

Ky është një organ komerciale për pasuri të patundshme, Ne ofrojmë çdo lloj i kredisë për individët dhe kompanitë deri në $ 45,000,000.00, të tilla si të fillojë-up kredi biznesi, hotele kredi, kredi kompani, kredi të ndërtimit, kredi sigurimit, kredi spital, kredi e makinave, ndërtimin të kredisë shtëpi, pastrimin e borxhit etj në një normë minimale interesi prej 2% në vjetore dhe me 100% Garancia e siguroi. 

ju lutem na kontaktoni përmes:  unitedmortgage.finance@gmail.com 

 

Aplikantët mund të na kontaktoni përsëri me detajet më poshtë 

 

* Emri i plotë 

 

* Shuma dhe kohëzgjatja 

 

* Vendi dhe shteti 

 

* Numri i telefonit dhe gjinore

Nuk ka shikime ende


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment