Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ne ofrojmë koston e kredisë dhe afat të gjatë.

 • Personi kontaktues: lauriencia
 • Telefoni: 123456789
 • Telefoni mobil: 123456789
 • Fax: 175
 • Adresa: lauriencia.ruiz1@gmail.com
 • Qyteti: 12345
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 13200
 • Adresa www: http://albanian.biz/
 • Listuar: 12 August 2017 7:50 am
 • Skadon 9293 ditë, 4 orëve
Ne ofrojmë koston e kredisë dhe afat të gjatë.

Përshkrimi

Përshëndetje të gjithë,

Kontaktoni mailin tim:  jose.paloupujol1@gmail.com

Nëse keni probleme për shkak të krizës dhe ju jeni tani mali i borxhit, ne duam të ju ndihmojë shumë. Unë kam një kapital që unë mund të kaloni me ju. Ju mund të marrë një kredi në mes 6.950.000 € € 1000-500000. Nëse keni nevojë për atë me një interes 3%, ose të dëshironi të dini më shumë së shpejti dërgoni mesazhin tuaj tek:  lauriencia.ruiz1@gmail.com

391 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment