Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ne Oferta 3 kredi% për biznes dhe përdorim personal

  • Telefoni: 02249020010
  • Adresa: Rruga Sami Frashëri Metropol Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 123asd
  • Listuar: 25 March 2015 9:04 pm
  • Skadon 8419 ditë, 19 orëve
Ne Oferta 3 kredi% për biznes dhe përdorim personal

Përshkrimi

Ne Oferta 3 kredi% për biznes dhe përdorim personal

Ky është një organ komerciale për pasuri të patundshme, Ne ofrojmë çdo lloj të kredi për individët dhe kompanitë deri në $ 45,000,000.00, të tilla si të fillojë-up kredi biznesi, hotele hua, kredi kompani, kredi të ndërtimit, kredi të sigurimit, kredi spital, kredi e makinave, ndërtimin e i kredisë shtëpi, pastrimin e borxhit etj në një normë minimale interesi prej 2% në vjetor dhe me 100% Garancia e siguroi.

ju lutem na kontaktoni përmes: unitedmortgage.finance@gmail.com

 

Aplikantët mund të na kontaktoni përsëri me detajet më poshtë

 

* Emri i plotë

 

* Shuma dhe kohëzgjatja

 

* Vendi dhe shteti

 

* Numri i telefonit dhe gjinore

879 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment