Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ndihmë financiare për njerëzit në nevojë

  • Personi kontaktues: JOSE
  • Telefoni: 780105876
  • Telefoni mobil: 0780105876
  • Adresa: Katund i Ri
  • Qyteti: Katund i Ri
  • Country: Montenegro
  • Kodi postal: 3009
  • Listuar: 27 July 2016 4:44 pm
  • Skadon 9003 ditë, 8 orëve
Ndihmë financiare për njerëzit në nevojë

Përshkrimi

Ndihmë financiare për njerëzit në nevojë

Përshëndetje Zotëri, Presidente, që më në fund të thyer nga e bllokimit të cilat shkaktojnë bankat, ju keni zgjidhje për problemet tuaja. Unë jam një individ, unë të jap hua me të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 2000EUROS një 800000EUROS me një shlyerje periudhë shumë, shumë në dispozicion për nevojat tuaja të kredisë, ju lutem më kontaktoni : jose.mimo09@gmail.com

736 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment