Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

NDIHMË DHE FINANCIMI PËR TË GJITHË NË NEVOJË:

  • Personi kontaktues: SARD FINANCA
  • Telefoni: +33 644688938
  • Telefoni mobil: +33 644688938
  • Adresa: Street "Aleksandër Moisiu" Nr. 76 Ish - Kinostudio Tirana Albania
  • Qyteti: Tirana Berta Vlora Saranda Elbasan
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1001
  • Listuar: 18 March 2019 9:40 pm
  • Skadon 9909 ditë, 10 orëve
NDIHMË DHE FINANCIMI PËR TË GJITHË NË NEVOJË:
NDIHMË DHE FINANCIMI PËR TË GJITHË NË NEVOJË: - Fotografi1

Përshkrimi

Të gjithë të mirë,

Kam ardhur nga ky mesazh për t’ju informuar për ofertat e kredisë për paratë e mia.
Ne u japim kredi para kujtdo që dëshiron ndihmë.
Norma ime e interesit gjatë gjithë periudhës është 3% dhe shlyerja bëhet çdo muaj.
Nëse jeni të interesuar ju lutem më tregoni shumën e kredisë suaj dhe unë ju dërgoj kushtet e mia.

E-mail: Sard-financa@outlook.com

WhatsApp: +33 644688938

52 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Sard-financa@outlook.com

Latest items listed by Sard-financa@outlook.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment