Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

NDIHMË DHE FINANCIMI PËR TË GJITHË NË NEVOJË:

  • Personi kontaktues: SARD FINANCA
  • Telefoni: +33 644688938
  • Adresa: Street "Aleksandër Moisiu" Nr. 76 Ish - Kinostudio Tirana Albania
  • Qyteti: Tirana Berta Vlora Saranda Elbasan
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1001
  • Listuar: 18 March 2019 10:05 pm
  • Skadon 9874 ditë, 1 orë
NDIHMË DHE FINANCIMI PËR TË GJITHË NË NEVOJË:

Përshkrimi

Të gjithë të mirë,

Kam ardhur nga ky mesazh për t’ju informuar për ofertat e kredisë për paratë e mia.
Ne u japim kredi para kujtdo që dëshiron ndihmë.
Norma ime e interesit gjatë gjithë periudhës është 3% dhe shlyerja bëhet çdo muaj.
Nëse jeni të interesuar ju lutem më tregoni shumën e kredisë suaj dhe unë ju dërgoj kushtet e mia.

E-mail: Sard-financa@outlook.com

WhatsApp: +33 644688938

59 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment