Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ndihma financiare

 • Telefoni: 965421589
 • Adresa: albanie
 • Qyteti: albanie
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 76543
 • Listuar: 12 September 2017 9:12 pm
 • Skadon 9111 ditë, 19 orëve
Ndihma financiare

Përshkrimi

Përshëndetje,

Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me

një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe të gjatë

termi duke filluar nga viti 2000 deri 800,000 euro për të gjithë të rënda të qenit në

nevojat reale, norma e interesit është 2% në vit .Unë e granteve e kredive Financiare

E patundshmërive të kredisë , investimet e Kredisë , me makina Kredi personale Kredi.

Personit jo serioz përmbahen

Email: leraystephane93@gmail.com

317 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: leray
 • Anëtar prej: 26 August 2017

Shpalljet tjera të postuara nga leray

Latest items listed by leray »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: leray
 • Anëtar prej: 26 August 2017

Shpalljet tjera të postuara nga leray

Latest items listed by leray »

Albanian në Facebook