Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Mobileria Besi

 • Telefoni: 0280 328 897
 • Telefoni mobil: 044 555 900
 • Adresa: Prishtina nr.120
 • Qyteti: Gjilan
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 60000
 • Adresa www: http://mobileriabesi.com
 • Listuar: 11 June 2011 3:26 pm
 • Skadon 6824 ditë, 11 orëve
Mobileria Besi

Përshkrimi

Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter,rafte librash dhe gjitheashtu dizajne te ndryshme dhe zgjedhje te ngjyrav te ndryshme te kuzhinave per zgjedhjen tuaj. Karakteristike e Mobilerise “Besi” eshte qe siguron mobiljet sipas kerkeses suaj nese eshte dimensionet jane kualitative apo ndonje preference tjeter comfortabile per dhomat tuaja. Mobileria “Besi” ofron mobilje klasike dhe moderne. mobileria “Besi” siguron oferte speciale per klientet e shitjes ne kredi per 12 muaj pa interes, 0% interes! Faleminderit qe visituat webfaqen tone.

Vizioni
Ky vizion pasqyron krenarine tone ne te kaluaren dhe deshiren per te ardhmen. Kjo eshte MANTRA qe na dergon ne ne qdo gje qe bejme. Nga dizajni deri te kryerja, ne vazhdimisht perpiqemi qe te sigurojme prodhimet me te mira, dhe qmimet me te lira duke ia shoqeruar sherbimin e industrise me te mire. Duke qene me te miret dhe duke dhuruar me te miren per ju eshte nje kerkim i pameshirshem.

 

6,569 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Albanian në Facebook