Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Mirëmbrëma Z. dhe Znj

  • Telefoni: 0622511457
  • Fax: 10
  • Adresa: Manca di Sopra
  • Qyteti: Manca di Sopra
  • Country: Italy
  • Kodi postal: 1225
  • Listuar: 25 February 2018 1:33 am
  • Skadon 9545 ditë, 18 orëve
Mirëmbrëma Z. dhe Znj

Përshkrimi

Mirëmbrëma Z. dhe Znj

 

Unë shpresoj se ju keni dëgjuar tashmë, ofron kredi BURSA bursë. Pasi të keni bërë? Kjo është një mundësi për ju mund të kredisë normë interesi prej 2% pa ndonjë problem. Emri im është Grimaldi, Francesco dhe unë ds ofrojnë kredi për një person në nevojë. Kredia është 1.000,00 EUR 500 000,00 dhe koha-pagesa e kohëzgjatje 1 vit është 25 vjet. Unë jam shumë serioz dhe i sinqertë, unë do të nxjerrë kredi për klientin tim një periudhë prej 72 orëve. Kështu, ju mund të astenir qoftë se ju jeni edhe serioze si unë dhe janë me të vërtetë në nevojë për kredi. Jam këtu për të ndihmuar. falënderim

 

E-mail: grimaldifrancesco117@gmail.com

 

WhatsApp : (+229) 95825781

349 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga grimaldifrancesco117@gmail.com

Latest items listed by grimaldifrancesco117@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga grimaldifrancesco117@gmail.com

Latest items listed by grimaldifrancesco117@gmail.com »

Albanian në Facebook