Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

microfinance

  • Telefoni: 1111111111111111111
  • Adresa: 22 Rues
  • Qyteti: Burrishtë
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 3015
  • Adresa www: 22 Rues
  • Listuar: 17 April 2017 2:04 pm
  • Skadon 9397 ditë, 5 orëve
microfinance

Përshkrimi

Made kredisë në 48 orë pa asnjë sourci

 

 

I ofrojnë financim të veçantë të të gjitha llojeve në mes të individëve për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në një normë të ulët prej 3% në varësi të shumës. Ne jemi individë të cilët ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda që kanë nevojë për bizneset e vogla, investimet personale apo ndonjë nevojë tjetër.

Ne bëjmë kredi vendore dhe ndërkombëtare kredi për njerëzit në të gjithë botën. Organizata jonë nuk është një bankë dhe ne nuk nécessitons shumë dokumente. Kredi të drejtë dhe të ndershëm dhe të besueshëm. Na kontaktoni sot dhe le të dinë sasinë e parave që ju dëshironi për të dhënë hua. Kontakt: microfinance57@gmail.com

321 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Louise Dominique

Latest items listed by Louise Dominique »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Louise Dominique

Latest items listed by Louise Dominique »

Albanian në Facebook