Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

microfinance

  • Telefoni: 0000000000000
  • Adresa: 22 Rues
  • Qyteti: Elbasan
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 3006
  • Adresa www: 22 Rues
  • Listuar: 17 April 2017 2:02 pm
  • Skadon 9598 ditë, 2 orëve
microfinance

Përshkrimi

Promovuese ofron kredi në mes të veçantë serioz dhe i sinqertë

 

Ju keni një projekt për të blerë (makinë, pushime, punë …) dhe ju doni të merrni kredi të mirë personale në fondin?

Unë të paraqesë për ju një furnizim të gatshëm të kredisë në (individët, kompanitë, shoqatat si) në vështirësi apo në kërkim për ndihmë në zgjidhjen e disa prej problemeve të tyre financiare, ose për të filluar një biznes.

Merrni një kredi të përballueshme në një normë të ulët interesi prej 3% nuk ​​është e ngazëllyer për të kontaktoni me mua sa më shpejt të jetë e mundur: microfinance57@gmail.com

 

248 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Louise Dominique

Latest items listed by Louise Dominique »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Louise Dominique

Latest items listed by Louise Dominique »

Albanian në Facebook