Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

microfinance

  • Telefoni: 2222222222222222
  • Adresa: 22 Rues
  • Qyteti: Elbasan
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 3005
  • Listuar: 17 April 2017 2:00 pm
  • Skadon 9598 ditë, 2 orëve
microfinance

Përshkrimi

Mbështet ndihmë financimit

 

Përshëndetje zonja / zoti

 

I kanë kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata në veçanti nga 1500 € për 2.500.000 € për çdo person serioz që duan të kredisë. 3 interesi% në vit në bazë të shumës së dhënë hua, sepse duke qenë të veçantë unë nuk dua të shkelin ligjin kamatën. Ju mund të paguani më shumë se 3 deri në 45 vjet maksimale në bazë të shumës huazohet. Kontaktoni me mua për më shumë informacion: microfinance57@gmail.com

202 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Louise Dominique

Latest items listed by Louise Dominique »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Louise Dominique

Latest items listed by Louise Dominique »

Albanian në Facebook