Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

melaniegartner1983@gmail.com

  • Telefoni: 0667699407
  • Adresa: melaniegartner1983@gmail.com
  • Qyteti: 0667699407
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 76543
  • Listuar: 26 February 2017 1:47 pm
  • Skadon 9940 ditë, 20 orëve
melaniegartner1983@gmail.com

Përshkrimi

Nevojë për kredi të shpejtë të holla? Nëse për një rast urgjent (shpenzimet mjekësore, shpenzimet e zëvendësimit të një automjeti, shpenzimet e riparimit, etj), ose për një projekt më vitale (mundësi për të udhëtuar, pushime, me rastin e blerjes së pasurive të patundshme , për të zbuluar një automjet të pushimit të dorës së dytë, etj)

Ne ofrojmë zgjidhje të ndryshme kredi prej 1000 deri 8.000.000 € (me një normë të ulët prej 2%), për të financuar të gjitha projektet që i mbajnë ju zemrën.

NB: Ju lutemi të na japin shumë shpejt shumën e kredisë tuaj dhe afat të shlyerjes së kredisë.

Email: melaniegartner1983@gmail.com

 

 

 

51 shikime gjithsej, 4 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

  • Listuar nga: melanie
  • Anëtar prej: 16 January 2017

Shpalljet tjera të postuara nga melanie

Latest items listed by melanie »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook