Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Më në fund mora kredinë time me një huadhënës serioz

  • Telefoni: 0033-756-886-248
  • Fax: 75000
  • Adresa: paris
  • Qyteti: paris
  • Country: France
  • Kodi postal: 75000
  • Listuar: 2 June 2018 7:43 pm
  • Skadon 8843 ditë, 18 orëve
Më në fund mora kredinë time me një huadhënës serioz

Përshkrimi

Mirëmëngjes, zotëri / zonjë,

 

Më në fund mora kredinë time me një huadhënës serioz

 

Ata janë Znj Angelova unë isha duke kërkuar për të, të japin paratë e huazuara për shumë muaj kam qenë 4 herë për viktimat e mashtrimit me furnizuesit e nevojshme që kanë shkatërruar atë tentativë për shkak të vetëvrasjes së tyre. Sepse kisha borxhe dhe fatura për të paguar. Mendova se ishte e gjatë për mua, nuk kam më sens të jetës.

 

Por për fat të mirë unë pashë shumë prova të znj Christine, kështu që kam kontaktuar atë për të marrë një kredi për të zgjidhur borxhet dhe për të përmbushur projektin tim. C është znj Christine se jeta, buzëqeshja ime përsëri është lady thjeshtë dhe shumë të ndjeshme të zemrës. Të jetë i kujdesshëm i kreditorëve të rremë që janë në internet, si ajo me të vërtetë ekziston kreditorët privatë të cilët janë të ndershëm

 

Nëse keni nevojë për fonde; të marrë hua para ose thjesht për të zbatuar një projekt për zbatimin e kësaj zonjë do të ndihmojnë ata për arritjen e tyre dhe për të mbështetur ato financiarisht

 

kontakt:

walterchristine001@gmail.com

ose whatsapp: 0033-756-886-248

567 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment