Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Maurice Chalem

  • Telefoni: 0676775431
  • Adresa: albanie
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1000
  • Listuar: 11 September 2018 10:49 am
  • Skadon 9375 ditë, 5 orëve
Maurice Chalem

Përshkrimi

Përshëndetje, Zotëri dhe Zotëri

 

Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Unë kam një kapital që më lejon të jap kreditë afatshkurtra dhe afatgjata që variojnë nga 5000 në 900,000 për të gjithë njerëzit seriozë që janë në nevojë reale, norma e interesit është 4% gjatë gjithë periudhës së ripagimit email : chalemfinance@protonmail.com

 

I jap kredi në fushat e mëposhtme: Kredi e pasurive të patundshme, Kredi për investime, Kredia për makinën, Kreditë personale. Jam në dispozicion për të kënaqur klientët e mi në një kohëzgjatje maksimale prej 72 orësh, 3 ditë pas pranimit të formularit të aplikimit. kërkesa.

 

Asnjë person i rëndë nuk përmbahen

278 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Maurice Chalem

  • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Maurice Chalem »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga Maurice Chalem

  • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Maurice Chalem »

Albanian në Facebook