Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

martinelylya

  • Telefoni: 0455875200
  • Adresa: Rome
  • Qyteti: 047558221200
  • Country: Antigua and Barbuda
  • Kodi postal: 9446
  • Listuar: 19 March 2017 10:38 am
  • Skadon 9086 ditë, 16 orëve
martinelylya
martinelylya - Fotografi1

Përshkrimi

ofrojnë kredi në mes të veçantë dhe të ndershëm

Hi zonja dhe Sir,

Unë jam i gatshëm për të ju jap një kredi prej mes 2,000 € dhe € 900,000 (kredi të shpejtë dhe të besueshëm.) Ata janë në partneritet me disa dëshmitarë bankat këtë. me një pjesëmarrje prej 3%, unë mund të jap këtë kredi me të gjitha garancitë e sigurimit dhe banka, sepse është se unë nuk e veçanërisht të duan të shkelin ligjin për veshin, është e juaja për pagesat mujore që mund të paguhet mbi 35 vjet. ajo është e kushteve tona kredisë. Na kontaktoni për më shumë informacion email: martinelylya@gmail.com

 

483 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga martinelylya

Latest items listed by martinelylya »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga martinelylya

Latest items listed by martinelylya »

Albanian në Facebook