Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

MARRËVESHJE TË MIRË (QË KANË NEVOJË PËR TË HOLLA?)

  • Telefoni: 780105876
  • Telefoni mobil: 0780105876
  • Adresa: Balez Lart
  • Qyteti: 780105876
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 3009
  • Listuar: 27 July 2016 4:28 pm
  • Skadon 9494 ditë, 8 orëve
MARRËVESHJE TË MIRË (QË KANË NEVOJË PËR TË HOLLA?)

Përshkrimi

MARRËVESHJE TË MIRË (QË KANË NEVOJË PËR TË HOLLA?) Pas krizën ekonomike dhe financiare të keni vështirësi për marrjen e një kredie në bankat dhe institucionet tjera financiare. Keni bërë shumë merak. Unë jam një individ me një kapital të cilat do të përdoren për të dhënë kredi për njerëzit në ndërlidhje të ficulté financiare në një normë prej 3%. Për më shumë informacion ju lutemi të na kontaktoni me e-mail: jose.mimo09@gmail.com

480 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment