Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

MARRËVESHJE TË MIRË (QË KANË NEVOJË PËR TË HOLLA?)

  • Personi kontaktues: JOSE
  • Telefoni: 780105876
  • Telefoni mobil: 0780105876
  • Adresa: Kusarth
  • Qyteti: Kusarth
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 8308
  • Listuar: 27 July 2016 4:44 pm
  • Skadon 9331 ditë, 8 orëve
MARRËVESHJE TË MIRË (QË KANË NEVOJË PËR TË HOLLA?)

Përshkrimi

Ndihmë financiare për njerëzit në nevojë

Përshëndetje Zotëri, Presidente, që më në fund të thyer nga e bllokimit të cilat shkaktojnë bankat, ju keni zgjidhje për problemet tuaja. Unë jam një individ, unë të jap hua me të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 2000EUROS një 800000EUROS me një shlyerje periudhë shumë, shumë në dispozicion për nevojat tuaja të kredisë, ju lutem më kontaktoni : jose.mimo09@gmail.com

509 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment