Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Marrëveshja e Ndihmës Financiare

  • Telefoni: 0632145874
  • Adresa: albania
  • Qyteti: albania
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1500
  • Listuar: 6 December 2017 6:34 am
  • Skadon 9501 ditë, 1 orë
Marrëveshja e Ndihmës Financiare

Përshkrimi

Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave? Nëse është për një emergjencë

(shpenzimet mjekësore, shpenzimet e zëvendësimit të një automjeti, shpenzimet e

riparim, etj.) ose për një projekt më pak jetësor (mundësia e udhëtimit,

pushime, mundësi për të blerë pasuri të paluajtshme, për të zbuluar a

automjet i dorës së dytë le etj )

Ne ofrojmë zgjidhje të ndryshme kredie që shkojnë nga 4000 euro në

8.000.000 euro (me një normë të ulët prej 3%), për të financuar të gjitha projektet

të cilën e mbani të dashur.

NB: Ju lutemi na jepni shumë shpejt shumën tuaj të kredisë dhe

afatin tuaj të ripagimit të huasë.

 

Për më shumë informacion kontaktoni direkt me postë:

lmoscatelli610@gmail.com

 

297 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook