Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Marrëveshja e kredisë midis personit serioz

  • Personi kontaktues: Jeanpremier
  • Telefoni: 0000000000
  • Adresa: Anka
  • Qyteti: Anka
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 26000
  • Adresa www: 000000000
  • Listuar: 8 March 2018 1:08 pm
  • Skadon 9748 ditë, 19 orëve
Marrëveshja e kredisë midis personit serioz

Përshkrimi

Marrëveshja e kredisë midis personit serioz

 

Unë jam një vepër e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të sjellë ndihmë financiare për njerëzit në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për të holla për të paguar qiranë ,,, paguani faturat tuaja Elektrike ,,,, ,,, paguar borxhet tuaja për të paguar një makinë ,,, përballojë një apartament … etj ,,, bëjë hésitezpas kontaktoni me mua, sepse misioni im në tokë është sjellë ndihmë financiare për të individëve serioz dhe i sinqertë si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

146 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook