Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Marrëveshja e kredisë midis personit serioz

 • Personi kontaktues: Jeanpremier
 • Telefoni: 0000000000
 • Adresa: Anka
 • Qyteti: Anka
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 26000
 • Adresa www: 000000000
 • Listuar: 19 February 2018 1:07 pm
 • Skadon 9262 ditë, 23 orëve
Marrëveshja e kredisë midis personit serioz

Përshkrimi

Marrëveshja e kredisë midis personit serioz

 

Unë jam një vepër e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të sjellë ndihmë financiare për njerëzit në nevojë.

 

Pra, nëse keni nevojë për të holla për të paguar qiranë ,,, paguani faturat tuaja Elektrike ,,,, ,,, paguar borxhet tuaja për të paguar një makinë ,,, përballojë një apartament … etj ,,, bëjë hésitezpas për të më kontaktuar, sepse misioni im në këtë tokë është të rris ndihmën financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: jeanpremier43@gmail.com

448 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Jeanxdc
 • Anëtar prej: 4 September 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Jeanxdc

Latest items listed by Jeanxdc »

Albanian në Facebook